Domů » Tantra nebo erotika – Jak se od sebe liší tantrická a erotická masáž? Co bude pro vás vhodnější?

Tantra nebo erotika – Jak se od sebe liší tantrická a erotická masáž? Co bude pro vás vhodnější?

Vnímáte tantrické masáže jako oslavu sexu a něco nemravného? Tantrická masáž není erotickou masáží. Víte, jak se od sebe liší a v čem je zásadní rozdíl?

Tantra nebo erotika – Jak se od sebe liší tantrická a erotická masáž? Co bude pro vás vhodnější?

Jistě je sexualita a vše s ní spojené součástí běžného života a už odedávna se jí lidé věnovali. Erotika jako taková je ale stále vnímána s předsudky, často se zaměňuje erotická masáž s návštěvou nevěstince a mnoho nepravd a mýtů koluje i o tantrické masáži. Ať už vás zajímají masáže jako takové nebo naopak chcete prožít intenzivní erotický zážitek na úrovni či chcete jen vyzkoušet něco, co jste nikdy nezkusili, udělejte si mezi těmito pojmy jasno. Snáze tak najdete tu pravou masáž pro vás.

pexels-photo-6899550

Tantra má hloubku a co má erotická masáž?

Mezi tantrickou masáží a běžnou erotickou masáží je plno zásadních rozdílů. Lidé si však tyto pojmy zaměňují a očekávají v podstatě od obou to samé. Není tomu tak. Zatímco tantra není o sexualitě jako takové, erotická masáž se věnuje zejména jí a intimním částem těla. Ale popořadě. Tantra by měla být vnímána jako jakási nauka o vlastním těle, jde o to přijmout se, mít se rád a o to naučit se vnímat. Samozřejmě, že k tomu patří nahota i doteky, které pomohou masáž prožít na maximum, ale během tantrické masáže se máte spíše něco naučit a také máte začít něco hlubokého cítit, u erotické masáže se do hlubšího světa rozjímání tak úplně nedostanete.

Tantra je rozsáhlá a ten kdo se jí chce věnovat má před sebou dlouhou cestu plnou objevování a to nejen vlastní sexuality. Erotická masáž přináší úlevu, relaxaci, uvolnění a v neposlední řadě vyvrcholení. Jde tedy o dvě rozdílné masáže, erotickou masáž vede zcela nahá nebo jen spoře oděná masérka, která vás svými přesnými a příjemnými doteky chce dovést až k vyvrcholení. Intimních míst se tak dotýká o poznání více.

pexels-photo-3757942

Jaké jsou druhy erotických masáží?

Erotických masáží je více druhů, stejně tak jako masáže klasické se ty erotické zaměřují vždy na konkrétní problém s cílem úlevy a uvolnění. Na erotickou masáž mohou chodit páry ale i jednotlivci obou pohlaví samozřejmě, více jsou ale oblíbené muži. Ti mají velmi často problémy s prostatou, které jim pomůže vyřešit masáž prostaty či masáž penisu. BDSM masáž je naopak masáží ze zcela jiného soudku, která je určena pro odvážlivce, pokud se stydíte, asi si ji tolik neužijete.

Láká vás některá erotická masáž? Určitě ji vyzkoušejte, stejně jako běžné masáže i ty erotické jsou příjemné a tak trošku návykové.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup