Domů » Začněte myslet na sebe, dokud je čas

Začněte myslet na sebe, dokud je čas

pláž, moře, lehátka, slunečníky

Jestliže se vám čím dál, tím častěji stává, že se cítíte být tak unavení, že máte problém ráno vstát z postele a vypravit se do práce, kde se musíte vyloženě nutit, abyste znovu zapnuli počítač a otevřeli svou poštu s úkoly od šéfa, tak pak je ten nejvyšší čas na to vypnout. Jste totiž s největší pravděpodobností přepracovaní, a pokud se budete dále přetěžovat povinnostmi, pak vám hrozí vyhoření, což není žádná legrace. Proto byste neměli váhat a měli byste začít pracovat na tom, aby se vám ulevilo.

komínek z mincí, hodiny

V práci častěji než doma

Přepracování je totiž strašákem dnešní doby. Lidé tráví v práci stále více času a zapomínají přitom na svůj soukromý život. A vůbec není divu, neboť firmám takové výkony jejich zaměstnanců naprosto vyhovují, neboť zaměstnanec, který žije svou prací a nepočítá odpracované večery ani víkendy je pro ně ideálním pracovníkem. Ovšem v případě, že vyhoříte, tak tím neprospějete ani své firmě, která se vás pak ráda rychle zbaví, takže to je o důvod více začít o sebe náležitě pečovat.

Zastavte, dokud je čas

Přestaňte proto počítat, co si můžete a nemůžete dovolit, vezměte si dlouhou dovolenou, vypněte mobilní telefon a běžte se bavit a hlavně odpočívat. A je jedno, zda se bude jednat o aktivní trávení volného času nějakým sportem anebo o celodenní pobyt na pláži s koupáním v moři. V první řadě by se však mělo jednat o takovou dovolenou, po které už dlouho toužíte, a na které si skutečně odpočinete.

Zdraví si za peníze nekoupíte

A jestli jste náhodou ve finanční tísni, tak vám pomůže třeba nebankovní americká hypotéka, kterou si můžete vzít prakticky na cokoli a nikdo se vás nebude ptát, jak peníze využijete. Hlavní je, že se tak zlepší vaše psychické i fyzické zdraví, a to za to stojí.

stetoskop, propiska


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup