Domů » A nyní si zakouzlíme

A nyní si zakouzlíme

Zorganizovat oslavu jakéhokoliv výročí může být pro někoho noční můrou. Je to přirozené, jestliže nemáte organizační schopnosti, dobrý odhad a kupu nápadů. Přesto byste se měli vybičovat k výkonům, které Vám možná ukážou, že na tom s organizováním zase nejste tak špatně!

Kouzelnická hůlka

Pusťme se do toho.
Musíte si uvědomit, pro koho oslavu pořádáte. Od této myšlenky se odvíjí ostatní položky naší pomyslné osnovy.
· Rozhodněte, kolik bude hostů.
· Vymyslete místo konání oslavy.
· Připravte menu oslavy – jídlo a pití.
· A nezapomeňte na zábavu během oslavy.
Danému počtu hostů musíte zabezpečit místo u stolu, jídlo a pití. Musíte je ale nejprve také pozvat. Takže pozvánka chybět nesmí. Program na pozvánce být nemusí. Ale Vy jej musíte mít stejně připraven.
Program je důležitý.
Je jasné, že nebudete organizovat zábavu po celou dobu oslavy. Hosté si chtějí mezi sebou také povídat. Ale jakmile hosté uvidí, že přichází, např. kouzelník, všichni se rázem ztiší. To tedy nečekali! To bude překvapení!
Věřte, že s kouzelnickým číslem nebude oslava propadákem. Naopak. Na své si přijdou všichni hosté! Kdy se naposledy setkali takto naživo s opravdovými čáry? Někteří možná nikdy. A když bude kouzelník vědět, jaká věková struktura se bude na oslavě nacházet, přizpůsobí tomu i své vystoupení. A to včetně vlastního moderování.

Pomůcky od kouzelníka

Kromě hudby a provizorního parketu, můžete tedy pozvat tajemného kouzelníka, který své vystoupení může rozdělit na několik částí. Nebo bude čarovat chvíli pro přítomné děti, chvíli zase pro dospělé. Hosté budou nadšeni. Kolik oslav zažili a kolikrát měli možnost shlédnout práci šikovných rukou a kouzelnických triků?
Vidíte, že byste dokázali zorganizovat i oslavu? Vaše organizační schopnosti na tom nejsou zase tak špatně! Nebojte se toho. Když nebudete mít nápady, poptejte se. Sami vidíte, že vystoupení kouzelníka by Vás možná ani nenapadlo. A přitom by se o jeho čísle mohlo říci, že půjde o hřeb oslavy!