Domů » Úložné prostory v koupelně

Úložné prostory v koupelně

Představa, že do vaší koupelny umístíte ještě nějaký nábytek nebo doplňky, může být poměrně stresující v případě, že je menších rozměrů. Ovšem i v malé koupelně lze vytvořit úložní prostor, který vám poslouží na ukládaní věcí, jakými jsou hygienické pomůcky, ručníky nebo čistící prostředky, které nechcete mít nikde viditelně vystavené a jednoduše na očích.

obrazy nad wc

Prostor nad WC

Ať už vlastníte menší nebo větší koupelnu, zcela jistě máte volný prostor nad vaší toaletou k dispozici. Ten vám může poskytnout dokonalé umístění poliček, skříněk nebo menšího regálu, na který umístíte vše potřebné, co nemáte kam uložit a nezbytně patří na toaletu.
koupelnová skříňka

Horší to však bude v případě, že bydlíte v bytě. V bytových jednotkách se nad prostor toalety umísťují takzvané stoupačky, takže žádné další úpravy nebudou možné. To však ještě neznamená, že nemůžete úložní prostor umístit po bočních stranách vaší toalety těsně pod stropem, aby vám nijak nevadil.
červené ručníky

Místo pod umyvadlem

Nezatracujte místo pod umyvadlem. Je totiž fantasticky řešeným úložným prostorem, který můžete využít pro vaši potřebu, umístit předměty a věci i do koupelny. Existuje řada skřínek, které jsou vhodné pod umyvadla a disponují nulovým zabráním prostoru navíc a perfektně zapadnou na své místo.

Pokud nedáváte přednost skřínkám, zvolte různé regály, které jsou oblého tvaru a slouží výlučně na umístění pod umyvadlo. Jsou svým způsobem praktické a dokonale poslouží na oddělení vašich osobních věcí, které v koupelně toužíte mít.

Komoda a regál v koupelně? Žádný problém!

Velká skříň se vám do koupelny zcela jistě nevleze. Je potřeba však zabezpečit úložný prostor, který bude praktický a poskytne vám možnost uložit řadu ručníků, osušek, hygienických potřeb a líčidel někam, kde budou úhledně uložené.

Velká řada regálů, které disponují menším prostorem je důkazem toho, že se uplatní i v menších koupelnách. O něco větší luxus a pohodlí, je umístit si do ní komodu, která se postará o všechno, co potřebujete schovat. Není totiž výjimkou, pokud na ni v této místnosti natrefíte, ale naopak – šikovným řešením v případě, že potřebujete úložní prostor i v koupelně.