Domů » Oživte svůj šatník trochou romantiky

Oživte svůj šatník trochou romantiky

Jestliže patříte k ženám, které milují modrou barvu, anebo k těm v jejichž šatníku obecně nesmějí chybět barvy, pak vám tam jistě nesmí chybět ani kabelka modrá. Ta je totiž nádherná, je romantická, je snová, a patří k neokoukaným kouskům, zvláště pokud ji ještě navíc mimo této nádherné barvy zdobí i nějaká zajímavá aplikace či obrázek.

modrá kabelka

Hodí se k různým příležitostem

A záleží jen na vás, zda raději dáváte přednost svěžímu a univerzálnímu vzhledu anebo hledáte něco veskrze romantického či naopak veselého. S takovou modrou kabelkou totiž můžete směle vyrazit jak k vodě, tak i na party s přáteli, záleží jen na tom, jaký kousek si vyberete. Jisté však je, že daná nabídka vás rozhodně uspokojí.

hnědo-modrá kabela

Barevné signály a módní diktát

A zapomenout byste neměla ani na to, že tím, jakou barvu si k nošení v daný den zvolíte, tím o sobě v podstatě vysíláte do světa informaci o tom, jak se zrovna cítíte. Signalizujete tím, že toužíte po klidu a spokojenosti. Naopak pokud byste sáhla po červené barvě, pak dáváte najevo svou horkokrevnost a to, že překypujete energií. I když pravda je také to, že mnohdy ženy volí kabelky také podle toho, že se jim líbí nejen jejich barva, ale také třeba tvar a obecně to, že se jim pohodlně nosí. Takže se často stává, že i když si někdo může myslet, že se snažíte promluvit řečí barev, tak vy jednoduše volíte takovou kabelku, která je vám pohodlná a také se v daný den nejlépe hodí k vašemu celkovému outfitu. Takže všechny výklady mají své meze, zvláště u žen, které velmi dbají na to, co se zrovna nosí a jsou tomu ochotny přizpůsobit svůj šatník na barvu a svou aktuální náladu nehledě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup