Domů » Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky

Pojem nebankovní hypotéky je všem známý. Co se ale pod tímto pojmem vlastně ukrývá? Je to název, který označuje hypotéku. U běžné hypotéky ručíte samozřejmě nemovitostí, kterou dáte takzvaně do zástavy a za ni dostanete určité množství peněz, dle její finanční hodnoty dle takzvaného odhadu nemovitosti. I v tomto našem případě se jedná o formu hypotéky, takže zde platí stejná http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/life/zustanu-stejna-75006 pravidla. Ručíte nemovitostí. Ovšem pojem nebankovní značí, že abyste získali peníze, nemusíte chodit do banky. V tom je velká výhody, protože se nemusíte zdržovat dlouhé měsíce vyřizováním a papírováním.

smlouva

Pojem nebankovní hypotéka je srovnatelný s pojmem:

  1. Hypotéka bez registrů
  2. Hypotéka bez doložení příjmů

Hypotéka bez registrů může být až na 30 let. V tomto případě se nenahlíží do registrů ani do bankovního ani do nebankovního typu.
Hypotéka bez doložení příjmů znamená, že nemusíte dokládat daňové přiznání.
Nebankovní hypotéka značí, že se jedná vždy o podnikatelský úvěr a proto si tuto formu nebankovní hypotéky mohou sjednat pouze podnikatelé, OSVČ nebo firmy. Peníze takto nabyté se používají v podnikání https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/.

Rychlé schválení do 24 hodin

Přejte si rychlé schválení do 24 hodin? Spěcháte a nemáte na vybranou? Potřebujete peníze do druhého dne? Zajistíme velice rychlé jednání a schválení do 24 hodin. Jedná se o půjčky, při kterých zastavíte svou nemovitost.

  • Splatit úvěr můžete kdykoliv po dobu splácení a to bez jakýchkoliv sankcí.
  • Úroková sazba je pevná, nemění se. Celou dobu splácíte stejné částky, nebudou se nikdy zvyšovat. Můžete splácet až po dobu třicet let.

kalkulace

Jaký nastavujeme úrok?

  • Ničím se netajíme, a proto narovinu uvádíme také úrokové sazby. Ty jsou odlišné pro lidi, kteří mají a kteří nemají záznam v registrech.
  • Na úrok od 7% p.a., dosahují žadatelé, kteří mají záznam v registru dlužníků. Ať už se jedná o registry bankovní nebo nebankovní.
  • Naproti tomu úrok již od 4 % p.a., mohou mít klienti, kteří záznam žádný nemají nebo mají jen drobný prohřešek.