Domů » Ruce – naše vizitka

Ruce – naše vizitka

Ruce jsou naší vizitkou, o tom není pochyb. Denně přicházíte do kontaktu se spoustou lidí, kteří se všímají vašich rukou a rozhodně nepůsobí hezky, když jsou neupravené, nevzhledné a zanedbané. Proto dopřejte vašim rukám a nehtům péči, kterou si zaslouží a věnujte pravidelně této péči potřebný čas. Základem je čistý a upravený vzhled, doplněný vhodným lakem, to už je na vás.

Přirozená manikura

Jak na upravené nehty
Nestačí jen nalakovat, je důležité nehty také zbrousit do vhodného tvaru, který vám a vašim rukám vyhovuje a toho docílíte jedině kvalitním pilníkem na nehty. V současné době se také nehty nedoporučuje stříhat nůžkami nebo dokonce okousávat, ale doporučuje se je jen obrušovat. Někdy ovšem bývá obtížné se v nabízených produktech zorientovat. Často se můžete setkat s různým druhem hrubosti a také jsou dále rozdělené podle toho, zda jsou určené na přírodní, akrylové nebo gelové nehty. Dále je zde také na místě popřemýšlet o tom, zda jsou vaše nehty spíše měkké, tvrdé nebo lámavé a podle toho pak zvolit vhodný typ.

Sada na gelové nehty

Tohoto nezbytného pomocníka lehce schováte do kosmetické taštičky a můžete ho tak mít neustále při sobě, až ho budete potřebovat. Nezabere žádné místo, je lehký, skladný a je i pěkným doplňkem. Takzvané bloky si totiž můžete pořídit kromě bílého odstínů také v různých pestrých barvách. Při péči o vaše ruce pak také oceníte leštítka, které se postarají o vyleštění povrchu, zjemnění a celkové projasnění.
Díky této nezbytné součásti dámské kosmetické taštičky upravíte vaše ruce tak, aby vždy působily upraveným dojmem a abyste se za ně nemusely stydět. Myslete na to, protože ruce jsou opravdu naší vizitkou a častokrát je to to první, čeho si na vás lidi všimnou.
Pořiďte si tento nezbytný doplněk vaší manikúry a už se nebudete muset stydět potřást někomu pravicí.