Domů » Osram night breaker unlimited h4 pro vyšší jízdní komfort v nočních hodinách

Osram night breaker unlimited h4 pro vyšší jízdní komfort v nočních hodinách

O autožárovkách se můžete dočíst na stovkách různých nezávislých webů, které se snaží běžnému spotřebiteli alespoň naznačit, jaký model do předních světlometů, případně do ostatních světel směrových brzdových a pomocných nasadit. Kvalita výrobků není totiž na shodné úrovni a u spotřebního zboží tohoto typu se to projevuje velice markantně.

provoz

Zkušenosti z praktického provozu

V jednom z recenzentů zazněl zajímavý názor podložený zkušenostmi z praxe, který vyzdvihuje žárovky značkových výrobců Philips a Osram. Značka v tomto případě neznamená jen štítek, že to vyrobila jistá firma, ale jsou za tím skryté investice do výrobních technologií, jež zaručují deklarovanou jakost výrobků. A přiznejme si, že u žárovek nám na tom bude záležet, vždyť jen samotná výměna ve světlometu není snadná, zvláště u moderních vozů, jejichž konstrukce někdy vyžaduje demontáž části karosérie.

Názor onoho recenzentu uvádí, že:
Jestliže hodláte za každou cenu šetřit a jsou pro vás prioritní finance, vyberte si model Osram Ultra Life. Deklarovaná velmi dlouhá životnost vás jistě příjemně potěší, přitom světelný tok je stále přijatelný.
Hledáte-li dobrý poměr ceny ke kvalitě a výkonu, sáhněte po modelu Silverstar 2.0. Je to zjednodušeně řečeno zlatý střed.

stadion

Chcete na sebe upoutat pozornost a vyjádřit svou jedinečnost a osobitý styl? Váš vůz vylepší typ Cool Blue Intense. Lehce namodralé světlo, přitom stále v povolených mezích zákona, vás o tom přesvědčí již s prvními ujetými kilometry.
Je pro vás prioritou pořádně si posvítit, i když za cenu snížené doby životnosti žárovek? Zvolte vítěze nezávislého testu špičkových modelů autožárovek, jímž je Osram night breaker unlimited h4, případně h7. Je to ideální typ pro řidiče, kteří jezdí převážně ve dne, svítí denními světly, ale jestliže potřebují vyjet někdy za tmy, mají jistotu, že bude dobře zřetelná vozovka, krajnice a všechny překážky včetně chodců a cyklistů v tmavých oděvech.