Domů » Kde nejlépe sehnat náhradní díly na trampolínu

Kde nejlépe sehnat náhradní díly na trampolínu

Není pochyb o tom, že trampolína patří k nejoblíbenějším dětským atrakcím. A nejen děti si užívají pocitu, který jim vysoké skoky přináší. Když k tomu navíc přičteme fakt, že je díky ní možné na okamžik zažít skutečný stav beztíže, pak se není její oblibě co divit.

Mnoho lidí se nespokojí jen s těmi, které jsou na poutích či jiných akcích a kupuje především pro své děti jednu i domů. Ty mají obvykle menší průměr a většinou ani tak nepruží, což znamená, že nejsou možné ani tak vysoké skoky. Avšak pro dětskou zábavu bohatě postačí.

trampolina1

Jako u všeho se však může stát, že se některá část rozbije, zvláště při častém používání. Může upadnout noha, rozpárat se šev, prasknout pružina a spousta dalších věcí. V naprosté většině případů není oprava jen tak možná. Jsou zkrátka věci, které žádné množství lepidla ani lepicí pásky nespraví.

V tom případě je nutné shánět náhradní díly na trampolínu. Kde je ale sehnat? To bývá poněkud problém. Přiznejme si totiž, že většinou tato zařízení kupujeme v super či hyper marketech, které je mají jako sezónní zboží, obvykle začátkem jara. A ty rozhodně náhradní díly neprodávají.

trampolina2

Kde je tedy můžeme sehnat? Jednou z možností je obrátit se na specializovanou prodejnu, nejlépe se sportovními potřebami. Zde máme největší šanci, alespoň v kamenných obchodech, že zde seženeme, co potřebujeme.

Další možností je hračkářství. Zde občas tyto náhradní díly také mívají, i když ne tak časté a rozhodně nemají takový výběr. Je tedy možnost, že nebudou mít zrovna ten typ, který potřebujete. To je totiž také důležitý faktor.

Pokud totiž součástka nebude přesně sedět, je to stejné, jako bychom ji nekupovali vůbec. Proto je dobré skutečně pořádně vybírat, který koupíme. Ideální je mít jej od stejného výrobce, ale ne vždy je to možné.

Proto nekupujte unáhleně a vždy dávejte pozor, zda daný díl skutečně odpovídá vašim požadavkům. Věřte, že za ty problémy to nestojí.