Domů » Instagram jako pastva pro oči

Instagram jako pastva pro oči

Určitě mi dáte za pravdu, že když má někdo hezký a sladěný Instagram, zaujme mnohem více, než nesehraná a k sobě neladící kupa fotek, které majitel účtu přidává tak hala bala.
Jak vytvořit hezký Instagram pomocí několika málo efektních triků?

1. Feed

Mít sladěné fotky je velmi důležitá složka dobře vypadajícího Instagramu. Přidávejte fotky s promyšlením, plánujte si jejich přidávání dopředu. Takovým tipem je například přidávání fotek s podobnými barvami. Pokud každá fotka bude obsahovat hnědou, červenou nebo oranžovou, bude mít Váš Instagram nádech podzimní nálady.

chytrý telefon s obrázkem
2. Sledující

Lidé, kteří si Váš Instagramový profil oblíbí, by měli mít pocit, že jste neustále aktivní. Přidávejte tedy fotky třeba 3x za týden. Pozor na to, abyste nepřidávali fotku i ve chvíli, kdy nechcete. Pokud fotku nepovažujete za kvalitní, fotku tam nedávejte. Tady je důležité pamatovat na heslo, že kvalita je více než kvantita. Vaši sledující by měli mít denně i zajímavý přísun Instastories. Pokud máte blog nebo YouTube kanál a vydáte zrovna nový článek či video, dejte si ho do takzvaného bia.

3. Bio

Bio by mělo krátce shrnout základní informace o Vás. Zmiňte místo, kde žijete, čemu se rádi věnujete nebo co studujete. Mělo by být zajímavě koncipováno, můžete do něj uvést i své kontaktní údaje.

fotografie na instagramu
4. Kvalita fotek

Pokud chcete mít Instagram, který bude mezi lidmi oblíbený, je důležitá především kvalita příspěvků. Foťte pouze kvalitními telefony, nepřehánějte to s filtry. Dobrým přítelem Vám může být i Olympus Pen. Je kompaktní a fotí naprosto skvěle. Dobré fotoaparáty však mohou mít i mobily, například od firmy Apple, které fotí s technologií Isight nebo Samsungy, které mají více pixelové fotoaparáty. Některé Instagramy jsou vedeny profesionálními fotografy, kde kvalita fotek rozhoduje naprosto ve všem. České kvalitní Instagramy většinou sdílí například účet Czech Igers. Pokud se tedy zajímáte o fotografie na vyšší úrovni, rozhodně tento účet navštivte.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup