Domů » Hubnoucí nápoje

Hubnoucí nápoje

Hubnutí je proces, kterému se během života podrobí snad každý, někdo i mnohokrát. To, že naše tělo ukládá nadbytečný příjem kalorií do tuků, je přirozené. Jenže když se tuku snažíme zbavit, jde to obvykle mnohem pomaleji. Hubnutí vyžaduje důkladné promyšlení, jak vlastně chceme postupovat. Při drastickém shazování kil navíc tělo zbytečně přepínáme, hlad po nějakou dobu sice vydržet jde, ale dlouhodobě ne, a nakonec stejně hubnutí skončí u přejídání a jojo efektu.

hubnutí

Pro štíhlou linii je nezbytné vyvážit přísun kalorií i makroživin, abychom potlačili hlad na minimum a dieta tak byla účinná. V dnešní době výživový poradci neodsuzují ani sladkou tečku po obědě nebo kousek dortu, když jdete na rodinnou oslavu, jen to jednoduše nesmí být každý den. Tato cesta, obohacená ještě o sportovní aktivity během dne, je brána jako univerzální k dosažení vysněného těla. Jenže ne každý má možnost přes den přemýšlet, kolik bílkovin už snědl a jaké množství cukrů obsahuje krajíc chleba. Proto mnozí vítají také zjednodušení ve formě již připravených jídel.

shaker

Pokud hledáte praktickou verzi takového jídla, které si sami uděláte téměř kdekoli a za jakýchkoli podmínek, podívejte se na stránky Goodly. Jedná se o sáčky se sypkou směsí, kterou vložíte do shakeru, zalejete vodou a dobře rozmícháte. Ihned máte hotové nutričně kompletní jídlo, které Vás zasytí na 3 až 4 hodiny. Prášek si můžete nadávkovat i sami, proto je jednoduché dosáhnout nápoje na hubnutí s požadovanou konzistencí. V jedné porci naleznete dostatek kvalitních živin. Obsahují celou řadu 18 bcaa aminokyselin, což je nejznámější a nejpoužívanější sportovní doplněk, jde o esenciální aminokyseliny, které si tělo neumí vytvořit samo. Dále vitamíny a minerály i trávicí enzymy, které budou podporovat trávení. Navíc v něm najdete také vysoce kvalitní Omega 3 mastné kyseliny ze lněného oleje a probiotikum dextrin, který podpoří střevní mikroflóru.