Domů » Když šatník volá po změně

Když šatník volá po změně

A už je to tady zase. Ranní teploty klesly a objevují se mlhy. Někdo upadá do podzimní deprese. Pro mě je ale podzim jedno z nejkrásnějších ročních období. Sluneční paprsky mě lechtají na tváři a stromy hrají všemi barvami. Miluju barvy a podzim nabízí úplnou barevnou přehlídku. Ale barvy nemusí být jen na stromech. Jako správná žena si každou změnu ročního období dokážu řádně zpříjemnit. Vyrážím na nákupy.

Hnědá kabelka

Nákupní centrum praská ve švech. Asi nejsem jediná, kdo vnímá podzim jako důvod k obnovení šatníku. Hned v prvním obchůdku jsem však měla štěstí. Krásný, hořčicový kabátek mi padne jako ulitý. Paní prodavačka je skvělá obchodnice a tak odcházím ještě s hnědým šátkem, protože ten mi prý nesmí chybět. Musím tedy uznat, že ke kabátku opravdu sedí a můj outfit je dokonalý. Tedy skoro dokonalý. Když se doma prohlížím v zrcadle, zjišťuji, že postrádám nějakou hodící se kabelku. Moje letitá šedivá kabelka se k tomu opravdu nehodí. No nenechám sama sebe dlouho přemlouvat a hned druhý den stojím znovu před obchodním centrem. Tentokrát je můj plán zcela jasný. Potřebuji hnědou kabelku. Bohužel ani po hodině nejsem úspěšná. Hnědé kabelky snad úplně vymizely. Všude jen černé, červené dokonce i fialovou nebo zelenou jsem našla. Po hnědé však ani stopa. „Přeci to nevzdám“ říkám si a posilněna dvojitou kávou pokračuji v bádání po obchodním centru. Po dalších dvou hodinách odcházím domů a jediné co mám, jsou bolavé nohy. Znovu už návštěvu obchodů absolvovat nehodlám a tak se vrhám do spáru internetu. Tam pod pojmem hnědá kabelka nacházím nepřeberné množství položek. Kabelky malé, velké, oválné hranaté, crossbody, přes rameno nebo jen tak do ruky.

online shopping

Nakonec mi online nákupy zabraly více času než včerejší návštěva obchodního centra. Mým vítězem je hnědá kožená kabelka. Doručení bylo velmi rychlé. Kabelka není nijak výstřední. Hodí se pro každou příležitost. Do práce, na nákupy nebo jen tak na procházku parkem. Jsem nadšená. Kabelka je tak šik. Hrdě se natřásám před zrcadlem. Cítím se dokonale. A už teď se těším na další nákupy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup