Domů » Flanel je nejlepší materiál na zimní povlečení do postýlky a pyžamka.

Flanel je nejlepší materiál na zimní povlečení do postýlky a pyžamka.

Flanel je jedinečná látka na povlečení pro vaše miminko. Je měkký a příjemný, zvlášť na zimní období, jako dělaný. Pokud čekáte narození miminka, určitě se už těšíte a chcete, aby mělo jen to nejlepší. Prostě na něm nehodláte nijak šetřit a chcete mu dopřát pravou kvalitu. Proto se určitě nespoléhejte na kvalitu hotového povlečení do postýlky. Některé kvalitní být může, jiné nikoliv a dětská pokožka je tak jemná a náchylná k nežádoucím reakcím na různé tkaniny, takže je lepší prostě jít cestou zaručenou a pokud jste kamarádka s šicím strojem spíchnout si povláčky sama.

flanel

Případně pokud stroj třeba nemáte, určitě se najde nějaká vaše kámoška s šicím strojem, pro kterou ušít povlaky nebude žádný problém, protože je to opravdu velmi snadné. Kvalitní flanely se dají pořídit za velice rozumné ceny, takže nakonec ještě ušetříte a budete mít jistotu, že vaše miminko má to nejlepší co jste mu mohla dopřát. Ale flanel není jen o povlečení. Pokud má vaše miminko rádo pohyb a stále kope nožičkama, možná mu nebudou dupačky na spánek vyhovovat. Ušijte mu na spaní flanelový pytel, dá mu dost prostoru k pohybu a přitom bude krásně držet teplo.

flanel

Z flanelu jsou také ty nejlepší noční košilky a pyžamka, pokud máte dětičky už malinko větší a odrostly z dupaček, pak je jednoznačně nejlepší jim na spaní našít z flanelu oblečení na to nejpohodlnější spaní. Budou spinkat jako ve vatičce, nehrozí žádné alergie. A co je opravdu důležité, zamyslet se při výběru vzoru. Věřte, že už malé miminko si bude prohlížet před spaním obrázky na své peřince. Takže nevybírejte pouze podle vašeho vkusu, ale vžijte se do role miminka, nebo batolete, co by se vám nejvíce líbilo v jejich věku. Myslím, že na pyžamo, nebo košilku můžete zvolit třeba i jednobarevný materiál, ale peřinku bude děťátko opravdu pečlivě zkoumat a pozorovat, je dobré, aby na ní byly nějaké obrázky. Ale z naší nabídky určitě nebudete mít problém si vybrat.