Domů » Dokonalá zahrada

Dokonalá zahrada

Dokonalá zahrada je pro jednoho anglický trávník, květiny, zahradní jezírko, altán, nebo také zarostlá zahrada, která bují životem přírody. Jaká se líbí vám? A co vám na ní nesmí chybět?

1. Posezení

Zahradní posezení je tak trochu základ. Místo kde můžeme trávit volný čas, kde se cítíme pohodlně, kde je nám dobře. Ideální jsou regionálně vyráběné kusy nábytku z masivu, které jsou kvalitně ošetřeny a které vám vydrží opravdu dlouho. Samozřejmě i obyčejný nábytek z marketu může být úplně v pohodě, jiný zase ocení spíše stylové sedací soupravy, které jsou v posledních letech velice oblíbené, protože jsou velice pohodlné. Dbejte na to, aby vám byl zahradní nábytek pohodlný, byl dostatečně prostorný pro celou rodinu a nejlépe vydržel co nejdelší dobu.

růžové květy

2. Zábava

Pokud chcete mít na zahradě třeba bazén, počítejte s tím, že se jedná o další práci navíc. O bazén se totiž musíte starat. Je nutné třeba hlídat písek do filtrace https://www.chlorito.cz/pisek-do-piskovych-filtru, udržovat bazén čistý, na zimu jej zazimovat a často tam dávat i chemii, která vám zajistí že bude v bazénu čistá a nezávadná voda, která neohrozí ani vás ani vaše děti. Na zahradě také můžete mít zahradní jezírko, které si můžete buď vytvořit sami, nebo to nechat na odbornících, kteří vám jezírko vytvoří tak aby bylo funkční, dokonalé a navíc plné ryb.

srdce

3. Péče o zahradu

Pokud nechcete nechat bujet zahradu vlastním životem a chcete mít spíše upravený trávník, pak počítejte na jaře a na podzim s větším množstvím času, které strávíte upravováním zahrady, její přípravou na zimu nebo uvedením do provozu před letní sezonou. Pokud máte v zahradě ovocné stromy a keře, počítejte s tím, že je na jaře nutné seřezat větve aby stromy správně prospívaly. Nebojte se i v tomto případě oslovit zahradníka, který vám minimálně poprvé určitě rád pomůže a poradí s tím, jak o stromy pečovat, abyste měli co nejvyšší výnosy ovoce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup