Domů » Půjčka, která vám nepodrazí nohy

Půjčka, která vám nepodrazí nohy

Uvažujete nad tím, že si zažádáte o úvěr? Pokud potřebujete peníze, tak je to to nejjednodušší a nejrychlejší řešení. Určitě se toho neobávejte, i když vás možná spousta lidí odrazuje z toho důvodu, že je to přeci zbytečné, nebezpečné, riskantní a tak podobně. Není to pravda, pokud víte, že budete schopni splácet, tak v tom není naprosto žádný problém. Pouze je nutné zvážit, kolik peněz opravdu potřebujete, a kolik si budete moci dovolit.

komínky peněz

Od koho si ale půjčit? Máte prakticky dvě možnosti, buď můžete jít do banky, nebo můžete využít služeb nebankovních společností. Jaké mají jednotlivé možnosti výhody? Pro co byste se měli spíše rozhodnout? Pojďte si srovnat tyto dvě instituce a jejich výhody:

  • Nebankovní společnosti – bez dokládání příjmů, bez nahlížení registrů, s možností splatit úvěr dříve. Mezi další výhody patří možnost vyřídit si všechno z pohodlí domova, což je v dnešní uspěchané době opravdu výhoda. Půjčka je podmíněná ručením nemovitostí.
  • Banky – snad jedinou výhodou, kterou mohou tyto instituce nabídnout oproti výše zmíněným společnostem je to, že mají větší zázemí a lidé jim věří více. To je zapříčiněno tím, že mají delší tradici, tudíž jejich služeb využilo více lidí. V poslední době však pomalu, ale jistě ustupují.

pokladnička

Bezúčelový úvěr je výhodou

Další, naprosto nezanedbatelnou výhodou těchto společností je to, že půjčka je bezúčelová. Co to pro vás bude v praxi znamenat? Je to jednoduché, bezúčelová nebankovní hypotéka je taková, kterou můžete využít zcela podle svých vlastních potřeb a představ. Můžete si například koupit dům, zapracovat na rekonstrukci, splnit si sen novým autem nebo se třeba vydat na exotickou dovolenou. Pokud jste na tom finančně špatně, tak není problém ani s tím, když za peníze budete chtít splatit své dluhy nebo se třeba dokonce vyplácet z exekuce. Co se zkrátka týká nabytých peněz, máte absolutní svobodu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup