Domů » Kvalitní lůžko je základ

Kvalitní lůžko je základ

Chtěli byste si konečně pořídit kvalitní postel a trošku do sebe zainvestovat? Pokud nechcete nakupovat v klasických řetězcích rámy vyrobené z dřevotřísky nebo laciného kovu, tak zkuste popřemýšlet právě nad dřevem, respektive nad masivem. Tento materiál je opravdu robustní a pevný, splní veškerá vaše očekávání jak o kvalitním provedení, tak o dlouhé životnosti. Naprosto si tento materiál zamilujete, a to nejenom díky těmto praktickým vlastnostem, ale hlavně také díky jeho vůni, která je typická pro čerstvé dřevo. Doplňte svou ložnici či pokoj právě o tento kus nábytku, který s vámi bude stárnout. Je to sice o něco větší investice, avšak na druhou stranu získáte nábytek, který vám s největší pravděpodobností vydrží již navždy.

dřevěná postel

  • Robustní provedení a masivní vzhled
  • Dlouhá životnost v rámci desítek let
  • Vysoce kvalitně zpracované dřevo
  • Jednoduchá údržba
  • Nadčasový design, který nikdy nevyjde z módy
  • Přirozená vůně čerstvého dřeva

Velikost vhodná pro každého

Shodli jste se, že masiv je ideální volbou, a nyní už jen přemýšlíte nad druhou podstatnou záležitostí, a to jakou vybrat velikost? Pokud kupujete manželskou postel, tak určitě volte buď 180×200 centimetrů, nebo 160×200 centimetrů, pokud máte potíže s málo místem.

postel v pokoji

Jestliže však nakupujete jednolůžko, tak vás čeká těžší rozhodování. Klasické jednolůžko má velikost 90×200 centimetrů, což však spoustě lidí nemusí dostačovat. Optimálnější bude postel z masivu 120×200 centimetrů, která je již prostorná a díky které se budete moci v noci rozvalovat dle libosti. Pokud by u vás navíc měl přespat partner či kamarádka, s ledovým klidem zde strávíte noc oba, a to bez nějakého uskromňování se. Pokud si to tedy můžete z prostorového hlediska dovolit, určitě volte větší variantu. Možná vám přijde, že 30 centimetrů není takový rozdíl, ale vězte, že opravdu je. Bude to znát při každém pohybu.

4.7/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup