Domů » Kvalitní lůžko je základ

Kvalitní lůžko je základ

Chtěli byste si konečně pořídit kvalitní postel a trošku do sebe zainvestovat? Pokud nechcete nakupovat v klasických řetězcích rámy vyrobené z dřevotřísky nebo laciného kovu, tak zkuste popřemýšlet právě nad dřevem, respektive nad masivem. Tento materiál je opravdu robustní a pevný, splní veškerá vaše očekávání jak o kvalitním provedení, tak o dlouhé životnosti. Naprosto si tento materiál zamilujete, a to nejenom díky těmto praktickým vlastnostem, ale hlavně také díky jeho vůni, která je typická pro čerstvé dřevo. Doplňte svou ložnici či pokoj právě o tento kus nábytku, který s vámi bude stárnout. Je to sice o něco větší investice, avšak na druhou stranu získáte nábytek, který vám s největší pravděpodobností vydrží již navždy.

dřevěná postel

  • Robustní provedení a masivní vzhled
  • Dlouhá životnost v rámci desítek let
  • Vysoce kvalitně zpracované dřevo
  • Jednoduchá údržba
  • Nadčasový design, který nikdy nevyjde z módy
  • Přirozená vůně čerstvého dřeva

Velikost vhodná pro každého

Shodli jste se, že masiv je ideální volbou, a nyní už jen přemýšlíte nad druhou podstatnou záležitostí, a to jakou vybrat velikost? Pokud kupujete manželskou postel, tak určitě volte buď 180×200 centimetrů, nebo 160×200 centimetrů, pokud máte potíže s málo místem.

postel v pokoji

Jestliže však nakupujete jednolůžko, tak vás čeká těžší rozhodování. Klasické jednolůžko má velikost 90×200 centimetrů, což však spoustě lidí nemusí dostačovat. Optimálnější bude postel z masivu 120×200 centimetrů, která je již prostorná a díky které se budete moci v noci rozvalovat dle libosti. Pokud by u vás navíc měl přespat partner či kamarádka, s ledovým klidem zde strávíte noc oba, a to bez nějakého uskromňování se. Pokud si to tedy můžete z prostorového hlediska dovolit, určitě volte větší variantu. Možná vám přijde, že 30 centimetrů není takový rozdíl, ale vězte, že opravdu je. Bude to znát při každém pohybu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup