Domů » Karetní hry – zábava

Karetní hry – zábava

Postačí pouze balíček velmi malých rozměrů a volnočasová činnost, jíž se lze věnovat celý hodiny či dny je na světě. A nemusí se vždy jednat zrovna o nebezpečný „karban“, ale také o docela nevinnou zábavu pro děti i dospělé. Dnes navíc již v podání mnohých rozličných designů i prezentovaných základních herních strategií, díky nimž se jistě nudit nebudete.
 karty v ruce
Různé velikosti
Nezáleží na počtu listů, které balení obsahuje v souhrnu. Pro své volné večery či odpoledne si můžete vybrat z palety rozličných velikostí kompletních karetních sad, ať již určených na hry Prší, Mariáš či jiné strategie.
Velikost tak neodpovídá obsahu co do jeho počtu, ale pouhých rozměrů vložených karetních balíčků, Není se tak třeba obávat, že s menším balením si neužijete tolik legrace, jako s obrovskými balíky, pouze Vám možná budou jednotlivé listy pravděpodobněji padat z rukou. Zejména u osob, jež se honosí širokými dlaněmi.
 
Různé designy
Protože na vzhledu záleží, také výrobci herních karet si vymýšlejí stále nové možnosti, jak ztvárnit rubové strany herních listů. Vy si pak můžete zvolit svůj osobní balíček, který s sebou budete nosit či vozit na rodinné sešlosti a výlet, na základě preference vzoru i barvy, jež pokrývá tuto neméně důležitou stranu karet.
 esa na stole
Pro děti stejně jako pro dospělé
Je těžké si představit děti, které společně se svými otci a dědečky u stolu plného pivních půllitrů
a v prostředí načichlého cigaretovým dýmem vykládají z drobných ručiček na umaštěný stůl potřebnou kartu ve snaze vyhrát nad dospělými partii žolíků. Výchovní poradci by Vás nejspíš za podobné prostředí, v němž dítě vyrůstá, příliš nepochválili. I pro děti však existují mnohé, více kreativněji a méně závislostně orientované, karetní hry, které je dozajista budou bavit. Žádná Vás teď momentálně nenapadá. Zkuste například takové Ligreto.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup