Domů » Jste moderní?

Jste moderní?


Jaké styly a provedení kuchyní teď nejvíce letí? Povíme si několik stylů, co mají stále svůj význam a pak ty hodně jiné a moderní. První styl je klasický a stále více lidí se v něm vidí, i když se jedná o něco, co se stále už několik let opakuje a přece je to moderní a nevyjde to z trendu. Taková jednoduchá bílá kuchyně, je elegantní a krásná. Je jedno jestli zvolíte styl matný, nebo lesklí, na obou svou půjdou vidět otisky prstů a šmouhy, to si nejspíš nevyberete, ale bílá je prostě vděčná a stále užívaná barva na kuchyňské provedení. Můžete jí doplnit nejrůznějšími prvky a vždy se k ní budou hodit, protože bílá barva snese opravdu všechno.

moderní kuchyně

Můžete k ní na kombinovat dřevo a to světlé nebo nějaký druh tmavšího. Stejně tak můžete vybírat kachličky nebo zadní desku. Dřev kámen nebo jedinečné malované tvary. Na pracovní desku můžete opět použít z nejrůznějších provedeních, ale většinou se využívá nějaké dřevo, na lince to vypadá pěkně a nemusíte se bát, že by to k sobě nepasovalo. Druhou možností je opak bílé a to černá, dříve se doplňovala jen v rámci černých spotřebičů, ale dnes, si můžete nechat udělat i celou černou kuchyni. Není to tak strašné, jak si každý představí, ale musíte k tomu mít dostatečně prosvětlenou místnost, aby vám tmavá kuchyně nebyla příliš tmavá.

moderní kuchyně

Přece jenom dnešní vylepšení osvětlení vám může celou kuchyni krásně osvětlit a to nemusí být ani večer. I tmavý prostor s kvalitním osvětlením může být prosvícený a světlý. Takže i možnosti tmavého provedení kuchyně je jedinečnou volbou. Posledním návrhem je samotné dřevo, na které spousta lidí nedá dopustit. Dřevo se hodí ke spousty stylů i provedení. Můžete si nechat udělat dřevěnou kuchyni v tmavším odstínu dřeva doplnit ho mramorovou pracovní deskou, která klasický styl dřeva úplně rozbije a přivede kuchyni úplně na jinou úroveň. Moderní kuchyně tak může mít známky mramoru, který byl stylový v jinou dobu. Tak kterou možnost zvolíte?