Domů » Dnešní mobilní domy nabízí celoroční bezproblémový pobyt

Dnešní mobilní domy nabízí celoroční bezproblémový pobyt

Jedná se o malé kontejnerové domy, které jsou smontované ve výrobně a na vaše požadované místo jsou dopraveny buď po vlastních kolech, nebo jim musí pomoci jeřáb z návěsu, který je pak posadí do určeného prostoru. V dnešní době jsou prakticky velmi žádané a také praktické. Než si ale takový domek pořídíte, bylo by vhodné se nad pár důležitými věcmi zamyslet a podle toho udělat další kroky.

dům mobilní

1. Zjistit si, zdali vyhláška města nebo obce náhodou nezakázala vlastnit takovou stavbu na svém pozemku. Na stavebním úřadu by vám tyto informace poskytli.
2. Proč jste se rozhodli pro takovou variantu bydlení. Mnohdy se ani jiné řešení nenabízí, jelikož se nejedná o stavební parcelu, kterou vlastníte. Dobré je si sepsat pro a proti a zamyslet se nad touto investicí, ačkoliv je poměrně výhodná.
3. V jakém ročním období zde chcete bydlet. Víkendově nebo nám umožní mobilní domy celoroční pobyt? Ten v dnešní době také není žádný problém.
4. Chcete ho mít místo domku? Potom by bylo vhodné se poradit s prodejci o možné kolaudaci, jelikož pouze na základě té dostanete popisné číslo. V dřívějších dobách to byl velký problém, ale i to se změnilo a projektová dokumentace není žádný problém.
5. Kolik osob zde bude bydlet? Podle toho si lze vybrat velikost mobilního domu, tak aby každý tu měl to svoje osobní soukromí.

táboření

Vlastní bydlení rychle a levně

Mobilheimy se vyrábí jako sériová výroba a tudíž cenově jsou dostupné pro každého, kdo by se rozhodl řešit vlastní bydlení tímto způsobem. Dají se skutečně pořídit za daleko nižší cenu, než například byt nebo rodinný domek. Také zakoupení je daleko jednodušší, než vyřizovat hypotéční úvěr, který se za chvíli stane nedostupným pro mnoho párů a rodin. Dokonce i náklady na provoz jsou daleko o jiné finanční debatě, než v klasických podmínkách. Další výhodou je, že se dá snadno přemístit, takže se můžete klidně stěhovat s vlastním domem, aniž byste měnili interiér. Změníte pouze své působení na jiném místě. Snadno se získá a také se dá snadno prodat, žádné realitní kanceláře, právníci a dlouhé dokazování příjmů a podobné náležitosti jako je například zápis do katastru atd. Navíc i zde si váš mobilní domek můžete vyzdobit květinami a takovou přistavěnou pergolou si zvětšíte i prostor k relaxačnímu odpočinku. Co více si jen přát?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup