Domů » Chcete si oplotit pozemek? Jaký plot pro vás bude nejlepším řešením? Nezatracujte ani betonový plot!

Chcete si oplotit pozemek? Jaký plot pro vás bude nejlepším řešením? Nezatracujte ani betonový plot!

Pokud máme pozemek, potřebujeme ho logicky také oplotit. Výběr plotu může ale nemusí být takovou vědou. Co zvážit při výběru vhodného oplocení?

Chcete si oplotit pozemek? Jaký plot pro vás bude nejlepším řešením? Nezatracujte ani betonový plot!

Pro mnoho lidí je betonový plot příliš nevzhledný, bytelný a nehodí se jim k fasádě domu. Ovšem v dnešní době se i betonové ploty mohou stát pěknou ozdobou pozemku a potažmo i celého domu, je jen třeba vybrat si ten správný. Betonové ploty totiž mají oproti jiným obrovské výhody, které je třeba zvážit v době, kdy si nový plot budete vybírat. Na čem všem tedy skutečně záleží a co vám může pomoci při konečném rozhodování?

oplocený dům

Kolik času máte?

Mít dům je snem mnoha lidí, je to krásné mít vlastní pozemek, soukromí, denně čerstvý vzduch, zahradu a prostorný dům, ale kolem domu je stále hodně práce, to víme všichni. Starat se k tomu ještě o plot, může být pro řadu lidí nad rámec jejich časových možností. Třeba takové velmi oblíbené a vlastně i krásné dřevěné ploty, vyžadují neustálou péči a starostlivost, dřevo se musí ošetřovat, natírat, lakovat a tak podobně, pokud chcete pak takový plot udržet v kondici, musíte mu věnovat opravdu pravidelně velkou péči. Jestliže pak vsadíte na živý plot, čeká vás práce ještě více, můžete také zvolit kombinaci živého plotu a pletiva, cokoliv, co roste, se ale musí zalévat, hnojit a samozřejmě zastřihávat. Nemáte tolik času a ani zkušeností? Pak volte chytře raději plot z betonu.

klasické pletivo

Proč bude beton dobrou volbou?

Betonové ploty dnes už nejsou jen ty nevzhledné šedivé kusy, které obléhají pozemek, naopak. Dneska se s betonem dají dělat různé věci a beton se může stát solidním a dokonce i estetickým doplňkem vašeho pozemku. Co je ovšem nejlepší, je to, že o beton se nemusíte vůbec starat, pokud se třeba náhodou ušpiní nebo ho například pokálejí ptáci, stačí vzít obyčejnou hadici s vodou a nečistoty za pomoci tlaku a vody smýt. Jak snadné, že?

Beton nevyžaduje vaši pozornost, nepotřebuje údržbu, naopak. Má dlouhou životnost a kladné vlastnosti, montáž plotu je snadná, rychlá a do ničeho nezasahuje, navíc beton vydrží řadu let, chrání před hlukem, zajistí vám soukromí a také dobře zabezpečí váš pozemek.

Co víc si od plotu přát!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup