Začněte řešit své problémy s erekcí

.


V mládí mají muži tohoto hormonu na rozdávání. S přibývajícím věkem ovšem dochází k jeho poklesu. Začne tomu být zhruba ve třiceti letech. Postupně ho ubývá více a více. Nedostatek hormonu pak může způsobit snížení celkové vitality mužského těla, snížení svalové hmoty a ten největší problém, nedostatečnou (v některých případech vůbec žádnou) erekci.

kůže chlapa

S erektilní dysfunkcí se podle vědeckých poznatků setkává téměř každý druhý muž po čtyřicítce.Důvody těchto problémů však mohou mít mnoho příčin. Zejména za to může život v současném světě. Ten je v mnoha případech tak hektický a stresový, že to ovlivňuje celkové zdraví člověka. Psychický stav pak může mít vliv na mnoho nemocí, rovněž také na tento druh dysfunkce. Ta však může být způsobena také nedostatkem svalstva v oblasti pánevního dna či právě nedostatkem hormonů – zejména testosteronu.

silné ruce

Jakmile se však podobné problémy objeví, je potřeba je začít řešit. Ve čtyřiceti letech je člověk ještě mladý, tudíž si zaslouží prožívat kvalitní sexuální život.

.

Proto se lze zaměřit na několik způsobů léčby –

  • Posilování svalů pánevního dna –k čemuž mohou pomoct tzv. Kegelovy cviky. Ty byly vyvinuty jednak pro ženy po porodu, nicméně jsou vhodné také pro posilování svalů pánevního dna u mužů, což může pomoct jednak k prevenci zbytnělé prostaty, jednak ke kvalitnější erekci.
  • Změna životního stylu –jestliže prožíváte hektický život, je potřeba trošku zpomalit a věnovat se sám sobě. Dopřejte si tak opravdu kvalitní a dostatečný spánek, méně se stresujte, více se milujte (je vědecky prokázáno, že častější pohlavní styk zvyšuje hladinu testosteronu, který je ke kvalitní erekci nutný), dodávejte tělu potřebné vitamíny a minerály, jezte více sacharidů a dopřejte si kvalitní tuky. Celkově jsou zdravá výživa a pohyb nesmírně důležití.

silueta v soumraku

  • Pokud u vás již problémy s erekcí přetrvávají delší dobu, můžete si kromě výše zmíněného dopřát také doplněk stravy pro podporu erekce https://www.erex24.cz/, který vás vrátí zpátky do sedla a vy tak budete moct žít opět plnohodnotný život jako dříve.

Začněte řešit své problémy s erekcí
1 (20%)1
.