Domů » Věci budete mít dobře schované

Věci budete mít dobře schované

Míst, kde je potřeba si odložit věci na delší dobu je celá řada. Od školy, přes družinu až po veřejné koupaliště nebo posilovnu potřebujete zabezpečený prostor, kam můžete odložit své svršky, případně různé typy drobností. Obvykle se jedná o skříňky, ovšem ne o skříňky dřevěné, nýbrž vyrobené z kovu. Ty, i přesto, že jsou obvykle ošklivější než modely vyrobené ze dřeva, daleko více vydrží a je mnohem složitější se do nich vkrást, zvláště, používáte-li kvalitní zámek.
zničená kancelářská budova
Kovové šatní skříně jsou velice oblíbené hlavně díky své odolnosti. Dnes a denně jsou vystavovány různým škrábancům a kopancům ať už ze strany dětí, tak i od zaměstnanců v práci nebo sportovců po špatném výkonu. To však neznamená, že když jsou pevné, nějak strádají po vizuální stránce. Ano, mnohé modely byste asi do designových soutěží asi nikdy nepřihlásili, ale jsou i takové, které vypadají opravdu dobře. Mají nejen sympatické tvary, ale mohou se pochlubit i zajímavých grafickým ztvárněním. Skvělé navíc je, že jsou obvykle k dostání za obdobné ceny, jako jejich ošklivější alternativy, které se zdaleka tak dobře neprodávají jako dříve. Díky tomu už začali mnozí výrobci dávat na design skříněk daleko větší zřetel, než tomu bylo například před patnácti nebo dvaceti lety.
ocelová ramínka
Vnitřní vybavení
Samozřejmě, že vzhlede není jedinou odlišností, díky které jednotlivé typy skříněk mezi sebou rozeznáte. Důležitá je samozřejmě i velikost a vnitřní vybavení. Co se týče velikosti, na trhu naleznete celou řadu různě rozměrných skříní od malých na odkládání pár drobností až po ty největší, kam je možné nasoukat i celou hokejovou výstroj. Co se týče vnitřní vybavení, obvykle nejde o nic extra. Některé druhy mají pouze poličky, jiné nabízejí i možnost zavěsit si oblečení na háčky. Může být i kombinace obojího .


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup