Domů » Praktické zábradlí

Praktické zábradlí

Zábradlí na balkon dělá mnoho způsobů využití. Tak hlavní atribut zábradlí na balkon je ten, že se o něj může člověk kdykoliv opřít a odpočinout si. Ten druhý například je ten, že na něj můžete zavěsit různé květiny, které hlavně na jaře a v létě vypadají velmi dobře. Já sama mám velmi krásné zábradlí na balkóně. A protože jsem velmi náročná na design, tak jsem si nechala zábradlí udělat na zakázku. A musím říct, že výběr toho správného zábradlí mi dalo pěkně zabrat! Když mi pak designér ukázal katalog, tak jsem neměla šanci si ihned vybrat. Bylo tam tolik druhů zábradlí, že jsem si musela nechat poradit.

Každý dům si zaslouží zábradlí

Poprosila jsem tedy pána řemeslníka, aby mi půjčil katalog domů a mohla se poradit o vzhledu zábradlí se synem a partnerem. Víte, partner nemá rád, když úplně ve všem rozhoduji jen já. Sice je výzdoba domu hlavně na mě, ale chtěla jsem udělat partnerovi radost. Když jsem přišla domů, tak mě přítel čekal již s uvařenou kávou. V klidu jsme si sedli a začetli se do katalogu zábradlí. Abych pravdu řekla, hledali jsme asi dvě hodiny, než jsme se shodli na tom správném typu zábradlí. Museli jsme taky brát v potaz, že máme kovový retro plot se záměrnou patinou, takže jsem i zábradlí na balkon chtěla v podobném stylu a vzhledu.

Balkonová zábradlí jsou praktická

Navíc jsme do výběru zábradlí zapojili i našeho syna, kterému se ale líbilo všechno, takže to bylo v tomto ohledu úplně jednoduché. Vybrali jsme nakonec retro zábradlí s černých chromem. Vypadá to opravdu zajímavě, a to se mi právě na tom moc líbí. Je to takové nevšední a když na to potom pověsím mé oblíbené muškáty, tak efekt se jen zdvojnásobí. Líbí se mi převislé růžové muškáty, takže na černém zábradlí se to bude všechno skvěle vyjímat. A abych se přiznala, stejné zábradlí jsme si pořídili i na opačnou stranu domu. Je opravdu krásné. Taky uvažujete o zábradlí na balkon? Koukněte na náš web a určitě si vyberete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup