Domů » Ochrana dat v tabletu

Ochrana dat v tabletu


Mobil jistě nosíte všude po kapsách a kdo ne, tak je vidět, že je opatrný. Spousta lidí však s mobilem nerada pracuje. Proto si veškerá data nahrává do počítačů, nebo do tabletů. A na tom se přece jen pracuje lépe, to musíte uznat. Tablety se poslední dobou staly skoro povinnou věcí, takže je používá velká spousta lidí. A málokdo si je chrání, což je ovšem velká chyba. Možní ani netuší, jak hloupým způsobem mohou přijít o všechno, co v tabletu mají uloženo. On je to totiž velmi citlivý přístroj a pokud jste za něj dali třeba dvacet tisíc, je zbytečné a o něj i o data přijít. A právě proto jsou zde pouzdra, kryty a obaly na Apple iPad Air 13 (2024) s čipem M2.

práce s tabletem

Tato pouzdra neslouží v ochraně před pádem, ale mírní jeho následky. Ono vůbec pokud někde čtete, že slouží k ochraně před pádem na zem je nesmysl. To by muselo mít třeba magnety, ale i pak by to sloužilo jako ochrana před pádem pouze u kovové plochy. K ochraně před pádem neslouží nic. Ale pouzdro, stejně jako třeba kryt zmírní jeho následky natolik, že byste neměli poznat, že se vůbec něco stalo. Tím pádem jsou vaše data zachráněna a ani na displeji není znát jakékoli poškození. Proto je tedy výborný nápad si pouzdro nebo něco podobného si pořídit.

jedna strana tabletu

Není to zase takový nějaký výdaj, který by vás přivedl zu grunt, jak se kdysi říkávalo a vaše data mají zcela jistě mnohem větší hodnotu. Prasklý displej po pádu tabletu se dá vyměnit, ale data se zachraňují jen velmi těžce, a navíc to stojí nemalé peníze. A to není úspěch zaručen. Raději tedy neváhejte a ihned se na nějaký obal podívejte. Nemusíte ani nikam chodit, ale stačí když kliknete na odkaz. Tímto klikem se dostanete na webové stránky firmy, která tyto věci prodává. A zde si můžete vybírat dle libosti. Například podle barvy, motivu a tak podobně. Tak se nerozpakujte a hbitě do toho.