Domů » Dřevěná vláčkodráha s doplňky

Dřevěná vláčkodráha s doplňky

Snad každého kluka zajímají už od dětství auta. Mnohdy ale právě auta nebývají jedinými oblíbenými dopravními prostředky. Další příčky také zaujímají mimo jiné třeba mašinky a vše s nimi spojené.
Je Mašinka Tomáš oblíbenou pohádkou vašich malých raubířů? Rádi chodí pozorovat mašinky? Pak určitě nepohrdnou tím, když budou doma mít sadu kolejí, mašinek a dalších doplňků, které jim zajistí spoustu hodin nekončící zábavy. Snad žádný klučina nepohrdne krásnou dřevěnou vláčkodráhou, díky které bude moci různě sestavovat koleje, po kterých se budou sem a tam prohánět barevné mašinky.
dřevěný vláček
Pokud má váš potomek v pokojíčku dostatek místa, pak neváhejte a pořiďte rovnou největší sadu o téměř stovce nejrůznějších dílů a doplňků. V této sadě je také jedna lokomotiva na baterie, které malé mašinfíry nadchne snad nejvíce. Mohou ji pozorovat, jak projíždí po vlastnoručně sestavené dráze z kolejí, z nádraží, kolem lesa a zase zpátky, připojit k ní vozíky s nákladem atd. Jako rozšíření sady pak můžete dokoupit ještě nejrůznější další rozšiřující doplňky v podobě nákladních lokomotiv, rychlostního vlaku na baterie, městských budov nebo parkoviště. Díky zatáčkám a mostům z velké herní sady mohou být postavěné dráhy více propracovanější a následná jízda mašinek pak zajímavější a dobrodružnější. Pořízení většího setu, který obsahuje téměř stovku kousků se tedy rozhodně vyplatí a potěší každého malého strojvedoucího.
hraní s vláčky
Nechte vaše klučiny, aby rozvíjeli svoji fantazii sestavováním nejrůznějších kombinací dřevěných kolejí, zatáček, nájezdů, mostů a přejezdů, po kterých se následně mohou prohánět mašinky.
Tato hračka vaše malé strojvedoucí určitě jen tak neomrzí a najde si v dětském pokojíčku svoje místo. Naopak jim poskytne spoustu nejrůznější zábavy, zapojení přemýšlení a logického uvažování, motoriky atd.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup